הכי טוב מראה עיניים

פעילויות העשרה במדעים: מדוע זה כה חשוב לילדים?

אם היינו נמצאים כעת בשנת 1920, כנראה שהיינו מספרים לכם כמה חשוב להכין כל ילד לעולם החקלאי, ללמד אותו לשתול ולגדל, להשקות ולגזום. כיום, העולם כבר צועד לכיוון המדעי-טכנולוגי. פעילויות העשרה בתחום המדע מהוות למעשה הכנה בסיסית ראשונית לעולם המחר לכל ילד וילדה, ללימודיהם בבתי הספר ובמוסדות החינוך הגבוהים, לעיסוקיהם ולפרנסתם. בהקשר זה, חשוב לייצר תשתית מתאימה שתסייע להגביר את סיכויי ההצלחה שלהם בעתיד.

מעבר לכך, פעילויות העשרה לילדים בתחום המדע מעניקות להם מגוון כלים חשובים נוספים לחיים: חיזוק יצר הסקרנות והמחקר, הכרת הקונספט של ניסוי, מחקר, הסקה ודומיהם, שיפור היכולת להתמודד עם הלא נודע, שיפור היכולת להתמודד עם שינויים, אכזבות וחוסר הצלחה, תרגול עבודה בזוגות, בקבוצות, פתרון חילוקי דעות, עבודה לפי שלבים ומגוון כישורי חיים נוספים.

דגשים לבחירת פעילויות העשרה לילדים בתחום במדע

אצלנו במדען נולד תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות העשרה לילדים בתחום המדע. איך תדעו לבחור פעילויות המתאימות עבור ילדכם או עבור התלמידים שלכם? או לבחור מתנה לילד שבאמת תגרום לו ליהנות במהלך הפעילות? להלן מספר טיפים חשובים:

  • גיל: נסו להתאים במידת האפשר את המלצת הגיל בפעילות או בערכה לגילו של הילד או התלמיד. מוטב שתחילה יהיה לו קל מדי ולא קשה מדי, וזאת במטרה לאפשר לו לחוות הצלחה ועניין.
  • העניין האובייקטיבי: אטרקטיביות הפעילויות הן עניין סובייקטיבי, ועדיין יש כאלו הנחשבות מעוררות עניין יותר מאחרות. נסו להתחיל איתן, כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.
  • תחומי עניין: מי מכיר את הילד או התלמיד שלכם יותר טוב מכם? לכן, חפשו תחילה פעילויות וערכות העשרה הנוגעות במה שמעניין אותו. בהמשך תוכלו לפתוח אותו לעולמות נוספים.
  • שאלו אותו: הילד שאתם מחפשים עבורו פעילות מדעית מכיר את עצמו טוב. הכירו לו את האפשרויות העומדות בפניו, ותנו לו להיות שותף לקבלת ההחלטה!

פעילויות העשרה לילדים בתחום המדע – מה אנו מציעים?

אנו במדען נולד מציעים לכם מגוון פעילויות העשרה לילדים. בין הפעילויות ניתן למצוא ערכות מדע לילדים הכוללות הרכבת מכוניות היברידיות, ערכת קסם מים שלא נשפכים, ערכות תעתועי ראייה, ערכת שיגור טיל, ערכת גלגלי צבעים מרהיבים, ערכת הרכבת משקפי תלת מימד ועוד. פעילויות העשרה לילדים, שהן למעשה פעילויות מדע בבית, באמצעות ערכות מדע, הן דבר שיכול להעסיק מספר ילדים לשעות רבות ובהנאה גדולה.

עוד ערכות נפלאות שתמצאו אצלנו באתר ושיגרמו לכל ילד לשכוח מהמסכים הם ערכת המולקולה הגדולה, ערכת ניסויים מדעיים לילדים שעוסקת בחומצות ובסיסים, ערכות שלג צבעוני נהדרות, ערכת בישול מולקולרי ועוד.

אפשרות נוספת, שמתאימה בעיקר למוסדות חינוך ואפילו לימי הולדת, היא להזמין את אחת הסדנאות, מופעי המדע או ניידת המדעים שלנו. זוהי פעילות שוברת שגרה בה אנו נגיע אליכם ונבצע יחד עם הילדים ניסויים מרתקים תוך התנסות מעשית מלווה בהסברים מלאים. ממש חוג מדעים לילדים! העשרה במדעים היא מהנה וחשובה, וכדאי לכם לחשוף את הילד שלכם לסוג זה של משחק ולימוד.

כל שנותר לכם הוא לגלוש באתר שלנו ולבחור בפעילות המתאימה ביותר מבין מגוון פעילויות העשרה לילדים אותן אנו מציעים באתר.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.

Gift card (1)

מתנות לילדים (11)

מנויים (3)

מומלצים (5)

0