מדיניות משלוחים

אנו מספקים מוצרים בגבולות מדינת ישראל.

המוצרים שנרכשו יסופקו לכתובת שהוקלדה באתר בזמן הרכישה. אנו מתחייבים לספק את המוצרים שנרכשו בתנאי שעסקת התשלום בכרטיס האשראי אושרה על ידי חברת האשראי.

האפשרויות לקבלת המוצרים הן כדלקמן :

  • איסוף מסניפנו – עד 14 ימי עסקים בתיאום מראש, ללא עלות דמי משלוח
  • משלוח בדואר רשום – עד 18 ימי עסקים בעלות בסך 29 ₪
  • משלוח מהיר עם שליח עד הבית – עד 7 ימי עסקים בעלות בסך 39 ₪
  • בעת הזמנה בסך כולל של 399 ₪ ומעלה – ללא עלות דמי משלוח

אנו לא נהיה אחראים לכל נזק עקב איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתנו לרבות תאונה, פגעי מזג אויר, מצבי חירום ביטחוניים, פעולות איבה, טרור וכיוצ"ב.

מועד אספקת המוצרים הוא בימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי (ימים א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג ושבתון). הזמנה שתבוצע לאחר השעה 13:00 תחשב כאילו בוצעה ביום שלמחרת בחישוב ימי העסקים למשלוח. בימי מכירה או מבצעים מיוחדים לציבור הרחב, עשויים להיות עיכובים קלים בזמני השליחויות. 

דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה (הובלה לקומות גבוהות ללא מעלית, או הובלה הדורשת כח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים) ו/או משלוח מחוץ לגבולות מדינת ישראל. במקרה של הובלה חריגה כאמור לעיל, אנו נהיה רשאים לבטל את ההזמנה לפי שיקול דעת החברה, או לגבות תשלום נוסף בנוסף לתשלום בגין הובלה רגילה.

במשלוח עד הבית, הסף עבור משלוח חינם יחשב כסכום ההזמנה לאחר קיזוז נקודות מועדון ו/או הנחות בהזמנה.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויתווסף לתשלום הכולל של העסקה.

חשבנו שתרצו לדעת...

יום הולדת מדעי

יום הולדת מדעי – חוויה ייחודית לילדים סקרנים אמא, אבא, מה אתם מתכננים ליום ההולדת שלי?הורים יקרים, אין צורך לשבור ת'ראש לחפש ולהכין רעיונות. הכנו

המשך קריאה >>

בחנות שלנו כבר ביקרת?

אנחנו גם בפייסבוק