הכי טוב מראה עיניים

אחד מתחומי הלימוד האהובים על הילדים הוא תחום המדעים. כיצד פועל העולם? אילו חוקים מניעים אותו? מהם עקרונות הפעולה של אלמנטים הקיימים בו ומשמשים אותנו בחיי היום יום? שאלות אלו מסקרנות ילדים רבים, ולמעשה, גם אותנו המבוגרים, אלא שלמידה של כל המידע הזה באמצעות ספרים ותוכניות טלוויזיה, לא תמיד מתרחשת ויעילה. חוגי מדע לילדים מהווים דרך אלטרנטיבית להרחיב את הידע ולענות על הסקרנות הטבעית של הילדים, וזאת תוך כדי ביצוע למידה חוויתית. אנו במדען נולד מציעים לכם מספר פעילויות המהוות למעשה חוג מדע לילדים לכל דבר ועניין. להלן סקירה קצרה של המומלצות שבהן.

חוג מדע לילדים: ללמוד מדעים בצורה חווייתית

אנו שולחים את הילדים שלנו לחוגי ספורט שונים, חוגים עם בעלי חיים וחוגי יצירה למיניהם, ומה לגבי חוגי מדעים? העתיד שלנו תלוי בפירות הפיתוח והמחקר של ילדינו בעתיד, ולכן כדאי להכין אותם לכך ולאפשר להם להגשים את הפוטנציאל הטמון בהם כבר עכשיו. כל זאת, אנו בחברת מדען נולד מציעים לעשות זאת בדרך למידה משמעותית וחווייתית, שכלל אינה דומה לשינון חומרי קריאה הגורמים לילדים רבים להשתעמם. חוג מדע לילדים הוא למעשה מסגרת בה הם נחשפים לעקרונות הפיזיקליים, הכימיים וההנדסיים המרכיבים את עולמנו, אך בצורה מהנה הרבה יותר. חשיפה זו מחברת אותם אל התחום, מגרה את יצר הסקרנות שלהם ומספקת להם ערך מוסף חשוב, תוך התנסות פעילה ותשומת לב אישית, וזה דבר שלא תמיד מתרחש בשיעורי מדע רגילים בבית הספר.

חוגי מדע לילדים: לשדרוג שיעורי בית הספר

מלבד יוזמה פרטית של שליחת הילדים אל חוג מדעים, ניתן לארגן חוגי מדע לילדים גם בין כותלי בית הספר, ובאמצעות כך לשדרג את השיעורים הרגילים, שכאמור, הילדים לא תמיד מתחברים אליהם. ישנן מגוון פעילויות המתאימות לכך, כמו למשל הזמנת ניידת מדעים מאובזרת של אל מוסד הלימודים המאפשרת לקיים ניסויים וסדנאות כיתתיות כדוגמת סדנת בישול מולקולרי, מופעים מדעיים הכוללים הדגמות חיות ועוד.

לשלב מדע באירועים משמחים

סוג נוסף של חוג מדעים יכול להתקיים גם באירועים משמחים אליהם מוזמנים ילדים כדוגמת ימי הולדת, בר או בת מצווה, בריתה או ברית מילה. ניתן לשלב את עולם המדע עם סוג של הפעלה מקורית, ובאמצעות כך לעשות את האירוע המשמח לבלתי נשכח. חוג מדע לילדים שנערך במסגרת אירוע כולל תהליך למידה והתנסות המשלבים הרבה הנאה וצחוק, וכמובן מופע מרכזי פוער פיות ששם את המדע במרכז אך בצורה משעשעת ותיאטרלית. חוגי מדע לילדים שנערכים במסגרת אירועים כוללים כמובן גם מתנה לילד ולילדה מתחום המדעים שתישמר להם למזכרת.

חוג מדעים לילדים: מבלי לצאת מהבית

חוג מדעים לילדים לא חייב להיות מחוץ לבית, ולהיערך רק בבית הספר או באירוע מיוחד. איך נשמעים לכם חוגי מדע שתוכלו לקיים בתוך הבית, מתי שרק תרצו? איך זה מתאפשר? אצלנו תוכלו לרכוש ערכת מדע לילדים ואפילו מנוי הכולל מספר ערכות לאורך השנה, כך שהילדים שלכם יוכלו ללמוד מדע מתי שירצו, לבד, ולעשות זאת גם עם האחים, בני הדודים  ואפילו איתכם ביחד. אנו מציעים מגוון ערכות מדע נהדרות לרכישה, שיאפשרו לכם ליצור סוג של חוג מדע לילדים, אותו יוכלו הילדים לעשות וללמוד מבלי לצאת מהבית. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם.    

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.

Gift card (1)

מתנות לילדים (11)

מנויים (3)

מומלצים (5)

0