גלילאו גליליי לילדים
המדען המרתק שבנה את הטלסקופ הראשון והיה אחראי לעוד שורה של תגליות והמצאות משמעותיות
גלילאו גליליי לילדים
המדען המרתק שבנה את הטלסקופ הראשון והיה אחראי לעוד שורה של תגליות והמצאות משמעותיות

הכי טוב מראה עיניים

גלילאו גליליי לילדים: סקרנות כבסיס להצלחה

על מספר דברים הקשורים לחייו של גלילאו גליליי לא ניתן לחלוק. אחד מהם הוא היותו בן אנוש סקרן במיוחד מימי ילדותו ועד לשלהי חייו. זאת ועוד, גלילאו גליליי דבק באמונותיו בעקשנות ראויה להערצה. גם כאשר ריחפה מולו סכנת המאסר ואף עינויי האינקוויזיציה, לא חדל גליליי מלבטא את עמדותיו, נוגדות ככל שתהיינה לרוח התקופה ולעמדותיה של הכנסייה הקתולית. אז מה הקשר בין גלילאו גליליי לילדים? ומדוע זה אמור להשפיע עליכם, מאות שנים לאחר מותו?

ובכן, הסיבה היא שישנם דברים בחיים שלעולם לא ישתנו. למשל, סקרנותם של ילדים ונערים, המהווה קרש קפיצה אדיר ליצירתיות, הצלחה, עושר השכלתי ועניין אינסופי. בקיצור, היו סקרנים כמו גלילאו גליליי ותגלו עולמות קסומים שלא תמצאו בשום מקום אחר (בטח לא ברשתות החברתיות).

גלילאו לילדים: ערכות מדע שיגלו לכם עולמות מופלאים

כשמדברים על גלילאו לילדים מתכוונים בעיקר לערכות מדע מיוחדות האמורות להכיר לכם את עולם המדע מקרוב. אז איפה מוצאים בית ליצר הסקרנות, לחיבה למדע, לרצון להתנסות ולכל מה שביניהם? או: איך מגישים בצורה נכונה את גלילאו גליליי לילדים? הכירו את מדען נולד – אתר בו תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שיספקו את התאווה שלכם להגיש את גלילאו גליליי לילדים שלכם. אצלנו תמצאו ערכות מדע לילדים במגוון תחומים שיאפשרו לילדים שלכם לנסות ולהתנסות ממש כמו הגדולים! זוהי גם יכולה להיות מתנה לילד שלכם, במידה ואתם הורים שקוראים את הכתבה הזאת ומחפשים רעיון מקורי עם ערך מוסף.

לדוגמה, קופסת ניסויים בחומצות ובסיסים, ערכה מחומשת לכל אחד מהחושים, מארז 10 ערכות יצירה נפלאות, ערכת מבחנות המפלצת הסגולה, ערכת רובוט מצייר, ערכות הרכבה שונות (מטוסים, פריסקופים, קרוסלות, מנופים ועוד), ואפילו ערכה להכנת ספגטי בסגנון בישול מולקולרי כדי לא לערוך ניסויים על בטן ריקה, כל אלו בהחלט יכולים לדמות את סקרנותו של גלילאו גליליי לילדים. אפשרות נוספת היא רכישה של ערכות מדע לקבוצות, שבאמצעותן ניתן לערוך ניסויים מדעיים לילדים במגוון תחומים. תמצאו שם למשל את ערכת תעתוע הראייה, ערכת נשיפת הכדורסל, ערכת קסם המים שלא נשפכים, ערכת שיגור טיל, ערכת בועות סבון ועוד.

מדען נולד וגלילאו גליליי – מנוי, סדנאות, מופעים ועוד!

עוד אפשרות נהדרת שמקשרת בין גלילאו גליליי לילדים היא רכישת מנוי של מדען נולד. תוכלו לרכוש מנוי לילד שלכם, לשכנע אנשים נוספים להגיש גם את גלילאו גליליי לילדים שלהם, לזכות במנוי קבוצתי מוזל ולקבל את ערכות המדע הכי חדשות שלנו ראשונים, לאורך כל השנה. המנוי כולל גם משקפי מעבדה, כלי מעבדה, משטח עבודה וציוד עבודה נוסף, כך שהילדים שלכם יוכל לעשות ניסויים ממש כמו מדענים אמיתיים! בנוסף, תקבלו מאיתנו בכל חודש סרטונים שיופקו במיוחד עבור הילדים שלכם, והנחות ומבצעים מיוחדים לאורך כל השנה. הילדים חוגגים יום הולדת בקרוב? אנו מציעים גם הזמנה של סדנה או מופע מדע בו נבצע יחד  ניסויים מרתקים בצורה מהנה, חוויתית ומלמדת!

אז אם גם אתם מרגישים בסתר ליבכם שהפסקה מהרשתות החברתיות ומשחקי המחשב בדמות גלילאו גליליי לילדים יכולה להיות אופציה מעניינת – בחרו במדען נולד, אנו מציעים לכם הרבה אפשרויות לביצוע פעילויות של מדע בבית. מבטיחים לכם שלא משנה איזו ערכה תרכשו, אין סיכוי שתתאכזבו! 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.

Gift card (1)

מתנות לילדים (11)

מנויים (3)

מומלצים (5)

0